İçeriğe geç

Ümraniye Halı Yıkama

Ümraniye Halı Yıkama

Tertemiz halılarınızı evinizde içiniz rahat şekilde kullanmak isterseniz doğru halı yıkama firmasını bulmanız gerekmektedir. Halıların yıkanması hususunda öncelikle firma seçimleri ile alakalı araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Yaşamın içerisinde en önemli eşyalardan bir tanesi olmasından dolayı da temizliğine çok dikkat etmek gerekir. Farklı sebeplerden dolayı kirlenen halılarınız periyodik olarak temizlenmelidir. Çıkmaz sanılan lekelerden kurtulmak ise hiçte zor değil. Zor lekelerden umudunuzu kesmeme adına Ümraniye halı yıkama size üst düzey temizliği sunacaktır. Halılarınızın temiz ve uzun ömürlü kullanmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Halılarınızı özenle teslim aldıktan sonra aşamalı şekilde yıkanıp kullanıma hazır halde sizlere sunmaktayız. İçiniz rahat şekilde çocuklarınızın oyun alanlarını oluşturmuş olursunuz. Çocukların en fazla temas ettiği alan olan halılarında sağlıklı şekilde temizlenmesi önemlidir. Şık görünümün anahtarı olan halılar temiz olmasının yanı sıra da sağlıklı alan oluşturmaya da etkisi söz konusudur.

Ümraniye Halı Yıkama Maliyeti

Halı temizleme konusunda merak ettiğiniz tüm ayrıntıları öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Temiz ve mis kokulu halılarınıza kavuşmak elbette belirli bir maliyeti de beraberinde getirecektir. Halı yıkama maliyeti hesaplaması M2 üzerinden yapılmakta olup, sayı baz alınmamaktadır. Genel olarak yapılan hesaplamaya göre de maliyet ortaya çıkacaktır. Halılarınızın toplam ölçüsü 40 M2 ise 4 TL ortalama fiyat belirlersek 1602 TL gibi bir rakam söz konusu olacaktır.

Halı Modeli1 m² / TL
Makine Halısı Yıkama8
Akrilik Makine Halısı Yıkama10
Shaggy Halı Yıkama10
İpek Shaggy Halı Yıkama25
Makine Yün Halısı Yıkama12
Afgan Halısı Yıkama60
Antika Halı Yıkama80
Bünyan Halısı Yıkama35
El Dokuma Halı Yıkama40
El Dokuma Kilim Yıkama40
Hereke HalısıYıkama (İpek-Yün Karışımlı)70
İpek Halı Yıkama180
El Dokuma Kilim Yıkama25
İran Halısı Yıkama55
Isparta Makine Halısı Yıkama15
Isparta El Dokuma Halı Yıkama35
Milas Halısı Yıkama25
Nepal Halısı Yıkama25
Patchwork Yıkama35
Şirvan El Dokuma Halı Yıkama40
Step Halı Yıkama40
Uşak Halısı Yıkama30
Listede Olmayan Özel Halı YıkamaSorunuz
Tiyatro, Sinema, Gösteri Merkezi Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin
İşletme & Kurum Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin
Piyasa ortalamasına göre hareket etmekte olan firmamız bütçe dostu fiyatları ile sizleri rahatlatacaktır. Ümraniye halı yıkama fiyatları tespiti hususunda genel uygulama değerleri göz önünde bulundurulmaktadır. Düşük bedellerle halılarınızı yıkatma teklifinde bulunan firmalara dikkat etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Gider hesaplamalarında sudan elektriğe elektrikten nakliyeye kadar birçok ayrıntı olduğunu unutmamalısınız. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız bu tür detayları bilmek gerekir. Aksi halde halınızı başına olmadık şeyler gelebilir ve halınızı ömrü kısalabilir.

Ümraniye Halı Yıkama Firmaları

Bölgesel hizmet ağına sahip çok sayıda halı yıkama firması bulunmaktadır. Elbette bu firmalardan birçoğu kaliteli hizmet sunarken bir kısmı da kalitesiz hizmeti ile insanları mağdur etmektedir. Kaliteden yana tercihinizi yapacaksanız da firma seçimlerinde özenli davranmalısınız. Ümraniye halı yıkama firmaları arasında her geçen gün kendini geliştiren bir firma olarak karşınıza çıkmaktayız. Müşteri memnuniyetine her zaman dikkat eden ekibimiz halılarınızı tertemiz şekilde sizlere teslim edecektir. Temizlik hususunda detaylara dikkat ederken aşamalı şekilde halılarınızı olması gerektiği düzeyde yıkamaktayız. İçiniz ferah şekilde halılarınızı kullanmaya başlayabilir ve kaliteli yıkandığını ilk sermeden itibaren görebilirsiniz. Birinci sınıf temizlik malzemesi kullanırken halıya zarar verebilecek maddeler içermeyen ürünleri uygulama da kullanmaktayız. Zarar vermesi bir yana halı dokusuna fayda sağlayacak özellikleri ortaya koymaktayız. Halı yıkamanın basit bir iş gibi görünmesi sizi yanıltmasın. Doğru uygulama gerçekleşmediği sürece halılarınızın sonu sizi ziyadesi ile üzebilir.

Doğru Halı Yıkama Tekniği

Her işin kendine özgü tekniği ve kendine ait kuralları vardır. Meslekler arası değişen esaslara ek olarak yapılan işin de titizlikle yapılması gerekir. Her zaman üst düzey kaliteyi elde etmek disiplinli çalışma ile mümkündür. Halı yıkama işi de aynı şekilde teknikleri bilmek ve uygulamak ile doğru orantılıdır. Aşamalı şekilde halıların yıkanması önemli olurken sıralamaya da ayrıca dikkat etmek gerekir. Önce süpürme veya vakumlama işlemi ile hazırlanan halı ıslatılma, yıkama ve kurulanıp paketleme ile devam eder. İstenilen düzeyde tertemiz halılar elde edebilmek için bu duruma dikkat etmek gerekir. Beklenenden daha iyisini ortaya koyabilme adına bu durumu es geçmemek gerekir. Halılarınızı ilk günkü güzelliğini ve duruşunu ortaya koymakta bu sayede mümkün kılınmaktadır. Esas olan doğru uygulama ile halıların tertemiz edilebilmesidir. Aksi halde verilen emekler boşa gideceği gibi müşteri memnuniyetsizliği de can sıkıcı olacaktır.

Halıların Uzun Ömürlü Olması İçin Neler Yapılmalıdır?

Öncelikle halının yapım aşamasında kullanılan kumaş halı ömrünü belirleyen en önemli ektendir. Elbette sadece doku değil kullanıma da dikkat edilmesi çok önemlidir. Hangi sıklıkla yıkatılması gerektiğinden tutunda ev içerisinde süpürülmesine kadar birçok ayrıntıyı içerisinde barındırır. Öncelikle halının ömrünü uzatan en önemli faktör periyodik olarak yıkanmasıdır. Bu hususta sık yıkanan halının kısa sürede yıpranacağı kanısı vardır. Sık yıkanan halı yıpranmanın aksine daha uzun ömürlü olmaktadır. Bunun sebebi ise halı kumaşının kirden ve pisten dolayı zarar gördüğünde daha hızlı yıpranmasıdır. Sık yıkanan halının kumaşı daha az yıpranacağı için uzun ömürlü olacaktır. Bunun dışında halı yıkanırken kullanılan temizlik malzemesi de halının ömrüne etki etmektedir. Kalitesiz temizlik malzemesinin içerisinde zararlı kimyasallar bulunduğu için halının daha fazla yıpranması söz konusu olmaktadır. Buda halının beklenenden daha kısa sürede yıpranmasına ve dokusunda yırtıklar oluşmasına sebebiyet vermektedir.

Meta: Zor lekelerden umudunuzu kesmeme adına Ümraniye halı yıkama size üst düzey temizliği sunacaktır. Hızlı ve kesin sonuçlar elde edebilmeniz de mümkün.

Anahtar Kelimeler: Ümraniye halı yıkama, Ümraniye halı yıkama fiyatları, Ümraniye halı yıkama firmaları

Bir cevap yazın