İçeriğe geç

Tuzla Halı Yıkama

Tuzla Halı Yıkama

İster ev halısı isterseniz de iş yeri halısının belirli aralıklarla yıkatılması gerektiğini unutmamalısınız. Bazı düşünce kalıplarında halıların sık sık yıkatılması dokuya zarar vermektedir denilmektedir. Oysa ki halının periyodik olarak yıkanmaması halı dokusuna ciddi zararlar verirken beklenenden daha kısa sürede yıpranmalar söz konusu olacaktır. Bu yüzden mutlaka kullanım sıklığına bağlı olarak halılarınızı yıkatmalısınız. Tuzla halı yıkama hem kaliteli hizmet anlayışı hem de temizlik konusunda ki uzman ekibi ile beklentilerinizin fazlasını sunacaktır. Halılarınızı tertemiz teslim almak ve içiniz rahat şekilde kullanmak isterseniz iletişime geçmeniz yeterlidir. Kalitenin ve doğru sonuç elde edebilmenin gayreti ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Altı üstü bir halıdır deyip geçilmemesi gereken konulardan bir tanesi olması da önemini ortaya koymaktadır. Her türlü etkenin hesaba katıldığı halı yıkama işinde bekleneni karşılayabilecek düzen her zaman disiplinli çalışma ile doğru orantılıdır. Sorun yaşamama adına da doğru firma tercihine özen göstermelisiniz.

Tuzla Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama konusunda öncü firmalar arasında yer edinmek oldukça zordur. Bunun sebebi ise kazanç açısından iyi seviyelerde görünün bir iş olmasıdır. İyi bir kazanç getirisine sahip olmasından dolayı da rekabetin en fazla olduğu iş kollarından bir tanesidir. Tuzla halı yıkama firmaları bu bağlamda birbirleri ile kıyasıya mücadele ederken hizmet açısından da en kaliteli yıkamayı sunmaktadırlar. Bu firmalar arasında yer edinmeyi başarmış olmamızda müşteri memnuniyetine dikkat etmiş olmamız etkili olmuştur. Temizlik malzemesinin kalitesinden tutunda da halıların yıkandıktan sonra ki paketlemesini özenli şekilde gerçekleştirmiş olmamıza kadar birçok ayrıntıya dikkat etmekteyiz. Ayrıca ekibimiz de titiz çalışmalar sergileyerek halılarınızı tertemiz şekilde hazır hale getirmektedir. Özellikle evlerde kullanılan halıların sağlık açısından ne kadar önemli olduğunun bilinci ile hareket etmekteyiz. Buda temizlik malzemesinin kalitesi ve halı yıkama öncesinde ki teknik uygulamalar ile bağdaşır düzeyi ortaya koymaktadır.

Tuzla Halı Yıkama Fiyatları

Halılarınızı yıkatmaya karar verdiniz ve fiyatlar konusunda araştırmalar yapıyorsunuz. Elbette bu sizin en doğal hakkınız olurken istediğiniz firma seçimi de size kalmış bir durumdur. Fakat fiyat araştırması yaparken dikkat edilmesi gereken hususlara çok dikkat etmeli ve piyasa değerinin altında ki fiyatlandırmalardan uzak durmalısınız. Düşük bedeller karşılığında halılarınızın yıkanması durumunda kalitesiz malzeme kullanımından kaynaklı halılarda zarar görebilecek haller oluşabilir. Ayrıca halı yıkama makinelerinin de kalitesiz olmasından dolayı halılarız darbe alabilir ve yıpranabilir. Bu durum hem can sıkıcı hem de yeni masraflara sebebiyet verebilir.

Halı Modeli1 m² / TL
Makine Halısı Yıkama8
Akrilik Makine Halısı Yıkama10
Shaggy Halı Yıkama10
İpek Shaggy Halı Yıkama25
Makine Yün Halısı Yıkama12
Afgan Halısı Yıkama60
Antika Halı Yıkama80
Bünyan Halısı Yıkama35
El Dokuma Halı Yıkama40
El Dokuma Kilim Yıkama40
Hereke HalısıYıkama (İpek-Yün Karışımlı)70
İpek Halı Yıkama180
El Dokuma Kilim Yıkama25
İran Halısı Yıkama55
Isparta Makine Halısı Yıkama15
Isparta El Dokuma Halı Yıkama35
Milas Halısı Yıkama25
Nepal Halısı Yıkama25
Patchwork Yıkama35
Şirvan El Dokuma Halı Yıkama40
Step Halı Yıkama40
Uşak Halısı Yıkama30
Listede Olmayan Özel Halı YıkamaSorunuz
Tiyatro, Sinema, Gösteri Merkezi Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin
İşletme & Kurum Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin
 Tuzla halı yıkama fiyatları değerlendirmesinde bulunurken bu tür detaylara dikkat etmek gerekirken ince detaylar ileride yaşanabilecek sıkıntıların da önüne geçebilir. M2 üzerinden yapılan fiyat belirleme de genel ortalamaya göre karar vermek daha doğru olacaktır. M2 için 4 TL isteyen bir firmanın sunacağı hizmet ile M2 2 TL gibi rakam isteyen firmanın hizmeti bir olmayacaktır. Detayları irdelemek size kar sağlayacak en önemli etkendir.

Halı Yıkamanın Püf Noktaları

Halıların üretimi konusunda değişen birçok farklı etken vardır. Bunlardan bir tanesi fabrikasyon yapımı halılar olurken bir diğeri ise elde yapılan halılardır. Elbette fabrikasyon ya da elde yapımlarda kullanılan kumaş kaliteleri farklığı bir kez daha ortaya koymaktadır. Üretime dair değişen faktörler söz konusu olurken yıkamaya dair de farklı özellikler söz konusu olmaktadır. Kumaşına, dokusuna ve desenine göre yıkama da değişkenlikler söz konusu olurken burada ön planda tutulması gereken nokta halı yıkamada ki etkili çözümlerdir. Halı yıkamanın püf noktaları bilindiği sürece hangi dokuya sahip olursa olsun halılar tertemiz yıkanabilir. Püf noktalarla alakalı da yıkama öncesi ve yıkama sonrası uygulamalar büyük öneme sahiptir. Her iki durumda da doğru sonuca ulaşma adına yapılacak uygulama çok önemlidir.

Yıkama öncesi uygulamalarda halının genel temizliği ile başlayan süreçte kir, pis ve tozlardan arındırılması gerekir. Halının temizlenmesiyle birlikte de yıkama öncesi ıslatılması gerekir. Islatma yapılmadan halının yıkama makinesine konulmaması elzemdir. Her bir dokuya su işledikten sonra makineye konulmaktadır. Halı yıkama makinesinin belirtilen süre dahilinde yıkaması tamamlandıktan sonra da kurulama ve paketleme işlemine geçilmelidir. Halı yıkanmasından sonra belirli bir süre suyunun akması ve sıkılması gerekir. Daha sonra da halı kurutma makinesinde kuruma işlemi gerçekleştirilir. Fakat burada önemli nokta kuruma sonrasında doğrudan paketleme yapılmaması gerektiğidir. Belirli bir süre hava alması ve tamamen nemden arınması için asılması gerekmektedir. Tuzla halı yıkama tüm aşamaları eksiksiz şekilde yerine getirirken halılarınızı tertemiz ve olması gerektiği gibi sizlere teslim etmektedir. Beklentileri karşılayacak düzeyde halı temizliği elde edebilmeniz için de gerekli tüm etkenler uygulanmaktadır. Hatasız ve kirinden arınmış halılarınız kullanıma hazırdır.

Meta: Tuzla halı yıkama hem kaliteli hizmet anlayışı hem de temizlik konusunda ki uzman ekibi ile beklentilerinizin fazlasını sunacaktır.

Anahtar Kelimeler: Tuzla halı yıkama, Tuzla halı yıkama firmaları, Tuzla halı yıkama fiyatları

Bir cevap yazın