İçeriğe geç

Sultanbeyli Halı Yıkama

Sultanbeyli Halı Yıkama

Sultanbeyli Halı Yıkama

Bir evi ev yapan en önemli eşya halı olurken hem şık görünümü hem de kullanım amacı ile doğru orantılıdır. Sık kullanılan eşyalar arasında da en fazla ihtiyaç duyulan ürün olması da halı alırken dikkatli olunması gerektiğini ortaya koymaktadır. Güzel bir halı tercih ettikten sonra da evinizin havasının değiştiğini sizde görebilirsiniz. Peki, belirli bir süre kullandıktan sonra temizlik konusu nasıl olmalıdır. Bu hususta merak edilen en önemli konu halının nasıl yıkanacağıdır. Geleneksel yöntemlerle halı yıkamak mümkün olsa da zorlu süreç sizi ziyadesi ile yoracaktır. Ayrıca zamandan da kayıp yaşarken her açıdan halı yıkama firmasına halıları yıkatmak daha mantıklı olacaktır. Kaliteli ve tertemiz halılar için Sultanbeyli halı yıkama size en iyi hizmeti sunarken halılarınızın uzun ömürlü olması da sağlanacaktır. Tabi ki halı yıkamaya dair detayları iyi bilen firmalarla çalışmakta önemlidir. Aksi halde halınızın ömrü kısalırken kullanıma dair de sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Sultanbeyli Halı Yıkama Firmaları

Teknolojik gelişmelerle doğru orantılı olarak halı yıkama sektörü de ciddi anlamda gelişmiştir. Son model akıllı halı yıkama makineleri halıya zarar vermeden temizlemektedir. Elbette ince ayarlar ve yıkama öncesi uygulamalar çok önemlidir. Sultanbeyli halı yıkama firmaları arasında kaliteli hizmet anlayışı ve birinci sınıf halı yıkama makineleri ile halılarınızı yıkamaktayız. Halı yıkama konusunda çok sayıda firma kurulurken hizmet ağına ve iş düzenine dikkat etmelisiniz. Halılarınızın zarar görmemesi ve maddi olarak sıkıntıya düşmeme adına tercihler önemlidir. Halı yıkamaya dair planlamalar ve uygulamalar doğru şekilde yapıldığı sürece istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Size düşen ise sadece belirtilen zamanda halılarınızı teslim almaktır. Mis kokulu halılarınızı paketlerinden çıkardığınız gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Temizlik ürünleri ile alakalı da halıya zarar verebilecek kimyasal ürün kullanılıp kullanılmadığına dikkat etmelisiniz. Halıların farklı dokuları olduğu için kullanılacak temizlik malzemesinin dokuya zarar vermeyecek düzeyde olması gerekir. Ayrıntılara dikkat edilmemesi beraberinde halının kısa sürede deforme olmasına sebep olacaktır.

Halı Yıkama Sıklığı

Halıların sıklıkla yıkanması halının yıpranmasına ve kısa sürede deforme olmasına sebebiyet verdiği düşünülmektedir. Bu kanı tamamen yanlış olurken bu hususta doğru zamanla çok önemlidir. Halılarınızı çok kirlendiğinde yıkatıp zaman aralıklarına dikkat etmezseniz halınız daha hızlı yıpranır. Bunun sebebi ise dokuya işleyen kirlerin zaman içerisinde kumaşı yıpratmasıdır. Süre uzadıkça da doku özünü kaybetmekte ve kısa sürede halının dokusu dökülmektedir. Çok sık kullanıma sahip ortak halı varsa 2 ayda bir yıkatılması daha doğru olacaktır. Orta halli bir evde halı kullanımı söz konusu ise halılarınızı yılda en az 2 kez yıkatmalısınız. Periyodik olarak halı yıkaması söz konusu olacağı için de sabit bir yıkamacı doğru seçim olacaktır. Sultanbeyli halı yıkama ile yeni firma arayışında olmadan uzun yıllar güvenle halılarınızı yıkatabilirsiniz. Zamanında ve tam da istenilen düzeyde temizlik elde edebilmeniz için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Uzun süre yıkama bekleyen halılarınız eski kirlerin üzerine yeni kirler eklenmesi ile birlikte yıpranmalara ek olarak lekelerin kalıcılığı söz konusu olacaktır. Tamamen leke tutmuş halılarınızı eski haline getirmek neredeyse imkansız hale gelecektir. Böyle bir durum ile karşılaşmama adına mutlaka halılarınızı uzun süre yıkatmadan evde muhafaza etmeyin. Maddi açıdan size yeni külfetler çıkaracak olmasını da hesaba kattığınız en doğru karar belirli aralıklarla halılarınızı yıkatmanızdır. Halı içerisinde ki kir, toz ve birçok bakteri hastalığa da davetiye çıkartacaktır. Özellikle de çocukların yakın teması söz konusu olduğu için halıda mikroplar doğrudan çocuğunuzla buluşmuş olacaktır. Riskleri halleri göz önünde bulundurmak sağlıklı yaşamın olmazsa olmazları arasındadır. Çocukların en fazla zaman geçirdikleri yerlerden bir tanesi olan halılar bu yüzden periyodik olarak yıkanmalıdır. Temizliğin size sağlık açısından sunacağı artılar birçok yönden sizi rahatlatacaktır.

Sultanbeyli Halı Yıkama Fiyatları

Halıların yıkanması ile alakalı M2 üzerinden yapılan değerlendirme ile hesaplama söz konusudur. Halılar sayı bazlı olarak hesaplanmamaktadır. Halı yıkama fiyatları verilen hizmete ve yıkamaya dair kaliteye göre değişkenlik göstermektedir. Bölgesel bazda çok düşük tutarlarla halı yıkanması riskli halleri beraberinde getirebilmektedir. Merdiven altı diye tabir edilen yıkama işlemleri maliyet olarak düşük görünse de halıların zarar görmesi veya ömrünün azalması gibi olumsuzlukları oluşturabilmektedir. Nitekim halı yıkama maliyetleri elektrik, su, personel, halı paketleme, halı yıkama makinesi ve taşıma gibi birçok gideri içerisinde bulundurmaktadır. Profesyonel hizmet sunma noktasında değerlendirme yapıldığında fiyatlandırma da tahmini olarak ortaya çıkmaktadır. Sultanbeyli halı yıkama fiyatları piyasa da tutarlar ile aşağı yukarı aynı değere sahiptir. Değer olarak bakıldığında bütçeyi zorlamayan bu bedel piyasa şartlarını da karşılamaktadır. Fiyat bazlı uygun değerler sonuç itibari ile kaliteli hizmeti de sunmaktadır. Uygun fiyatlarla halılarınızı yıkatmak isterseniz de bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Halı Modeli1 m² / TL
Makine Halısı Yıkama8
Akrilik Makine Halısı Yıkama10
Shaggy Halı Yıkama10
İpek Shaggy Halı Yıkama25
Makine Yün Halısı Yıkama12
Afgan Halısı Yıkama60
Antika Halı Yıkama80
Bünyan Halısı Yıkama35
El Dokuma Halı Yıkama40
El Dokuma Kilim Yıkama40
Hereke HalısıYıkama (İpek-Yün Karışımlı)70
İpek Halı Yıkama180
El Dokuma Kilim Yıkama25
İran Halısı Yıkama55
Isparta Makine Halısı Yıkama15
Isparta El Dokuma Halı Yıkama35
Milas Halısı Yıkama25
Nepal Halısı Yıkama25
Patchwork Yıkama35
Şirvan El Dokuma Halı Yıkama40
Step Halı Yıkama40
Uşak Halısı Yıkama30
Listede Olmayan Özel Halı YıkamaSorunuz
Tiyatro, Sinema, Gösteri Merkezi Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin
İşletme & Kurum Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin

Meta: Kaliteli ve tertemiz halılar için Sultanbeyli halı yıkama size en iyi hizmeti sunarken halılarınızın uzun ömürlü olması da sağlanacaktır.

Anahtar Kelimeler: Sultanbeyli halı yıkama, Sultanbeyli halı yıkama firmaları, Halı yıkama fiyatları, Sultanbeyli halı yıkama fiyatları

Bir cevap yazın