İçeriğe geç

Şile Halı Yıkama

Şile Halı Yıkama

Şile Halı Yıkama

Evlerinize anlam katan yegane eşyalardan birisi olan halı dokusu, kalitesi ve yapımı ile dikkat çekmektedir. Kullanım amacını karşılama noktasında olmazsa olmazlardan bir tanesi olan halılar mutlaka belirli sürelerle yıkatılmalıdır. Bunun için de mutlaka işin ehli ile iş yürütmeniz daha doğru olacaktır. Şile halı yıkama hem belirtilen sürede teslimat hem de halılarınızı ilk günkü haline getirmesi ile size hizmet sunacaktır. Temiz bir evde oturmayı herkes ister ve bunun için de gayret gösterir. Evin her bir parçası ne denli değerli ise temizliği de bir o kadar değerli ve önemlidir. Sağlıksız ortamlarda yaşamanın ilerleyen zamanlarda ciddi hastalıklara sebebiyet verebileceğini de unutmamalısınız. Normal bir ev yaşantısı içerisinde halılarınızı 5 – 6 ayda bir yıkatmak istediğiniz hijyeni elde edebilmeniz noktasında yeterlidir. Elbette ekstra hallerin söz konusu olduğunda bu süre daha da kısaltılmalıdır.

Halı Yıkama Teknikleri

Bilinen en eski yöntem kuşkusuz beton üzerine konularak el ile yapılan halı yıkamadır. Zor ve bir o kadar da zahmetli olan bu tür yıkama istenilen düzeyde temizliği de sağlayamayabilir. Elbette doğru şekilde yapılan temizlik sonuç itibari ile sizi memnun da edebilir. Elde yıkama son dönemlerde gelişen halı yıkama cihazları ile kolaylığı ortaya koymuştur. Zahmetsiz ve sizi yormayacak şekilde halılarınızı yıkatabilirsiniz. Üstelik bütçenizi sarsmayacak düzeyde olması da artı yönlerdendir. Cihazlarla yapılan halı yıkama teknikleri uygulamaya esas olarak aşamalı şekilde gerçekleştirilmektedir. Halının yıkanmadan önce ki genel kontrolü ile başlayan süreçte vakumlama ile temizlemek gerekir. Halının tozlardan ve halı içerisinde ki maddelerden kurtulduktan sonra yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Tozu ve kiri alındıktan sonra halının tamamı ıslatılır. Islatılması yıkama öncesinde önemli husus olurken yıkamada istenilen sonucu elde etmeyi sağlar. Sonrasında da makineye konulan halı belirtilen süre dahilinde yıkanır.

Halıların yıkanması hususunda her bir adım titizlikle takip edildikten sonra es geçilmemesi gereken en önemli nokta ise kurulama işlemidir. Halı kurutma makinesine konulan halılar tamamen nemden arınmış şekilde çıkmaktadır. Elbette her ihtimale karşı halılar bir süre de askıda bırakılmaktadır. Tamamen kuruduğundan emin olunduktan sonra da paketleme işlemine geçilir. Dış etkenlere bağlı olarak tozlanmaması ve kirlenmemesi için paketlemeyi dikkatli yapmak gerekir. Paketleme işlemi yapıldıktan sonra da halılar teslimata hazır demektir. Halılarınızı eksiksiz şekilde teslim aldıktan sonra evinize serebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Şile halı yıkama kaliteli hizmet anlayışı ve doğru yıkama tekniği ile beklentilerin fazlasını sunmaktadır. Sizlerde halılarınızı tertemiz kullanmak ve uzun yıllar ilk günkü görünümü sürdürmek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli temizlik malzemesi kullanımı sayesinde de halılarınız hem tertemiz hem de daha uzun ömürlü olacaktır. Müşteri memnuniyeti konusunda da her zaman dikkatli ve titiz hareket eden ekip her türlü etkeni de hesaba katmaktadır.

Şile Halı Yıkama Fiyatları

Halılarınızın tertemiz yıkanmasını istiyorsanız firma seçimlerine dikkat etmelisiniz. Elbette seçime dair fiyatlandırmalarda son derece önemli olurken bu hususta piyasa değerlerine ayrıca dikkat edilmelidir. Şile halı yıkama fiyatları M2 üzerinden değerlendirilmekte olup, piyasa da uygulanan fiyatlarla örtüşür düzeydedir. Fiyatlandırmayla alakalı bizleri arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Fiyat politikamız bütçenizi sarsmayacak düzeyde olup, kaliteli hizmeti uygun fiyatı sunma gayesi içerisindeyiz. Halı yıkamanın bir defaya mahsus bir durum olmadığının bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Bu yüzden de müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmamız da önceliklerimiz arasındadır. Halıların yıkanılması ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm soruları tarafımıza ileterek bilgi alabilirsiniz. Kalifiyeli personel, kaliteli temizlik malzemesi ve birinci sınıf halı yıkama makineleri ile en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız. Halı yıkama fiyatlandırmalarında düşük bedellerle karşılaştığınız mutlaka araştırmacı olunuz. Aksi halde düşük bedel ödeyerek yıkattığınız halılar zarar görebilir.

Halı Modeli1 m² / TL
Makine Halısı Yıkama8
Akrilik Makine Halısı Yıkama10
Shaggy Halı Yıkama10
İpek Shaggy Halı Yıkama25
Makine Yün Halısı Yıkama12
Afgan Halısı Yıkama60
Antika Halı Yıkama80
Bünyan Halısı Yıkama35
El Dokuma Halı Yıkama40
El Dokuma Kilim Yıkama40
Hereke HalısıYıkama (İpek-Yün Karışımlı)70
İpek Halı Yıkama180
El Dokuma Kilim Yıkama25
İran Halısı Yıkama55
Isparta Makine Halısı Yıkama15
Isparta El Dokuma Halı Yıkama35
Milas Halısı Yıkama25
Nepal Halısı Yıkama25
Patchwork Yıkama35
Şirvan El Dokuma Halı Yıkama40
Step Halı Yıkama40
Uşak Halısı Yıkama30
Listede Olmayan Özel Halı YıkamaSorunuz
Tiyatro, Sinema, Gösteri Merkezi Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin
İşletme & Kurum Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin

Şile Halı Yıkama Firmaları

Sektörün kazanç getirisi açısından bakıldığında oldukça cazip olması beraberinde çok sayıda firma açılmasına etkisi olmuştur. Elbette burada dikkat edilecek husus firmalar arası seçimler yapabilmedir. Şile halı yıkama firmaları arasında hizmet anlayışı ve doğru etki oluşturma gayreti ile beklenenden fazlasını sizlere sunmaktayız. Her zaman kaliteden yana olan çalışma prensiplerimizde müşteri memnuniyetine göre hareket etmekteyiz. Rekabetin fazla olması da beraberinde daha iyi hizmeti de ortaya çıkarmaktadır. İşimizi bu hususta ne denli zorlu olduğunun farkına vararak hareket etmekteyiz. Verdiğimiz tarihte halılarınız yıkanmış ve kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Hiçbir şekilde halılara zarar verebilecek halleri uygulamaya geçirmezken pür dikkat iş yürütmekteyiz. Gelişen teknolojik olguları takip ederek en iyi yıkamayı oluşturma gayretine sahibiz. Kontrol mekanizmasının işletilmesinde de yine aynı hassasiyetle çalışarak sorunsuz iş teslimlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Meta: Şile halı yıkama hem belirtilen sürede teslimat hem de halılarınızı ilk günkü haline getirmesi ile size hizmet sunacaktır.

Anahtar Kelimeler: Şile halı yıkama, Şile halı yıkama fiyatları, Şile halı yıkama firmaları

Bir cevap yazın