İçeriğe geç

Sancaktepe Halı Yıkama

Sancaktepe Halı Yıkama

Temizlik insanın sağlıklı ve huzurlu yaşamına giden yolda en önemli faktördür. Temizliğin ne denli önemli olduğu yüzyıllardır bilinen bir gerçektir. Elbette bunun için de evlerinizin temiz ve düzenli olması önemli bir başlangıçtır. Her bir eşya özenle alındıktan sonra belirli bir süre sonunda mutlaka kirlenecektir. Bu eşyalardan en fazla kullanılan ve kirlenen ise halılardır. Böyle bir durum söz konusu olduğu için de periyodik olarak halılarınızın yıkanması doğru karar olacaktır. Sancaktepe halı yıkama uzun yıllar halınızı temiz kullanmanıza olanak sunarken halının da ömrünü uzatmış olursunuz. Halıların yıkanması hususunda profesyonel ekibimiz her türlü ayrıntıyı da düşünerek hareket etmektedir. Kaliteli temizlik malzemesi kullanılırken halının ömrüne zarar verebilecek içeriğe sahip değildir. Bazı kimyasal içerikli temizlik malzemeleri halıların yıpranmasına ve buna bağlı olarak da halı ömrünün azalmasına sebebiyet vermesi söz konusudur. Bu tür detaylara dikkat edilmesi ekonomik açıdan düşünüldüğünde önemli ayrıntılardandır.

Halı Yıkama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Öncelikle basit bir iş olarak görünse de halıların yıkanması konusunda titiz olunması çok önemlidir. Basit hatalar halılara zarar verirken kısa sürede yıpranmaya ve çürümeye sebebiyet verecek etkileri olabilir. Kalitesiz temizlik malzeme kullanımından tutunda makine ayarına kadar birçok detayı içerisinde barındıran yapısı söz konusudur. Halı yıkama ile alakalı en önemli detay aşamalı şekilde yapılan temizliktir. Halıların teslim alınması ile birlikte ıslatmadan önce vakumlama yöntemi ile halı içerisinde ki pislikleri temizlemek çok önemlidir. Halı içerisinde ki pislikler temizlenmeden ıslatılması ve sonrasında da makine de yıkatılması halıya zarar vermektedir. Halı içerisinde görünmeyen maddeler yıkama esnasında halının dokusuna zarar verebilir. Bu duruma dikkat edilmediği zaman da yıkama ne kadar iyi olursa olsun halının yıpranması söz konusu olacaktır. Halı yıkandığında ve kullanıldığında bunu fark etmek pek mümkün olmasa da ilerleyen zamanlarda halının iplerinde çıkmalar gibi olumsuz haller ortaya çıkabilmektedir.

Dikkatli şekilde halı yıkaması yapıldıktan sonra halıya zarar verebilecek diğer bir etken ise nemli kalmasıdır. Paketleme öncesi kurulaması tam yapılmayan halı nemden dolayı çürümeye ve halı dokusunun özelliğini kaybetmesine etkisi olabilir. Buda beraberinde halının hızlı şekilde deforme olmasına sebebiyet verecektir. Ayrıca nemli şekilde paketlenen halı kullanılmaya başlandıktan sonra koku vermeye başlar. Kısa sürede evi saran bu koku ciddi derece de rahatsızlık verecektir. Tekrardan yıkanması gerekse de halının birçok yönden zarar görmesi söz konusudur. Sancaktepe halı yıkama hem yıkamaya dair detayları doğru şekilde uygularken hem de paketleme öncesi dikkatli şekilde halının incelemesini yapmaktadır. Tam olarak kuruma işlemi gerçekleştikten sonra da halılarınızı kullanıma hazır şekilde sizlere teslim edecektir. Görünüm ve hijyen açısından beklentinizin fazlasını sizde görebilirsiniz.

Sancaktepe Halı Yıkama Fiyatları

Temiz ve içinize sinecek şekilde halılarınızın yıkatılması belirli bir ücreti de beraberinde getirecektir. Elbette bu konuda çok yüksek bedeller ödemeden halılarınızı yıkatabilirsiniz. Hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyatlarla halılarınızı tertemiz teslim alabilirsiniz. Sancaktepe halı yıkama fiyatları piyasa değerleri ile örtüşmekte olup, genel aile bütçesine uygun şekildedir. Düşük maliyetle halılarınızın temizlenmesi ve içeniz rahat şekilde kullanmanıza da bu sayede olanak sağlanmış olacaktır. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla temin etmekte her açıdan size avantaj sağlayacaktır. Belirli aralıklarla halı yıkatılması söz konusu olacağı için de ilk aldığınız hizmetten sonra sizde başka bir firma arayışında olmayacaksınız. Halılarınızı sorunsuz şekilde teslim alan ekip temiz, hijyenle ve tamda istediğiniz süre içerisinde teslimini gerçekleştirecektir. Çocuğunuzun üzerinde rahatça oynayabileceği ve herhangi bir şekilde sağlığı tehdit edebilecek unsurları ortadan kaldıracak yıkama söz konusu olacaktır. Halılarınızın ilk günkü gibi temiz, şık ve gösterişli durmasını istiyorsanız tercihlerinizi iyi belirlemelisiniz.

Halı Modeli1 m² / TL
Makine Halısı Yıkama8
Akrilik Makine Halısı Yıkama10
Shaggy Halı Yıkama10
İpek Shaggy Halı Yıkama25
Makine Yün Halısı Yıkama12
Afgan Halısı Yıkama60
Antika Halı Yıkama80
Bünyan Halısı Yıkama35
El Dokuma Halı Yıkama40
El Dokuma Kilim Yıkama40
Hereke HalısıYıkama (İpek-Yün Karışımlı)70
İpek Halı Yıkama180
El Dokuma Kilim Yıkama25
İran Halısı Yıkama55
Isparta Makine Halısı Yıkama15
Isparta El Dokuma Halı Yıkama35
Milas Halısı Yıkama25
Nepal Halısı Yıkama25
Patchwork Yıkama35
Şirvan El Dokuma Halı Yıkama40
Step Halı Yıkama40
Uşak Halısı Yıkama30
Listede Olmayan Özel Halı YıkamaSorunuz
Tiyatro, Sinema, Gösteri Merkezi Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin
İşletme & Kurum Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin

Sancaktepe Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama sektörü son dönemlerde en revaçta olan işlerden bir tanesidir. Hem getirisi hem de iş düzeni açısından artıları fazla olduğu için de çok sayıda firma ile karşılaşabilirsiniz. Hizmeti ve kaliteli temizliği ile dikkat çeken Sancaktepe halı yıkama firmaları beklentilerinizi ziyadesi ile karşılayacaktır. Bu firmalar arasında kaliteli hizmet anlayışımız ile size en iyi etkiyi sunmaktayız. Halılarınızı sizden teslim aldıktan sonra ki süreçte her detayı irdelerken halının genel kontrolü ve süpürülmesi ile birlikte ıslatılmasına geçilmektedir. Sonrasında da kaliteli temizlik malzemeleri ile makineye konulmaktadır. Düzenli ve doğru uygulama teknikleri ile yıkanılmaktadır. Sonrasında da halı kurutma cihazı ile kurutulduktan sonra beklemeye alınmaktadır. Tamamen kuruması ile birlikte de halıların paketlenmesi ve kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmış olacaktır. Sancaktepe de halı yıkamaya dair en iyi hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Meta: Sancaktepe halı yıkama uzun yıllar halınızı temiz kullanmanıza olanak sunarken halının da ömrünü uzatmış olursunuz.

Anahtar Kelimeler: Sancaktepe halı yıkama, Sancaktepe halı yıkama fiyatları, Sancaktepe halı yıkama firmaları

Bir cevap yazın