İçeriğe geç

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama

İnsan yaşadığı yerin temizliğine çok dikkat etmeli ve mutlaka sağlıklı yaşam alanı oluşturulmalıdır. Ev yaşamı her geçen gün daha değerli olurken ailecek ya da tek başına yaşam alanlarında her zaman hijyen ön planda olmalıdır. Bunun içinde en fazla kullanılan eşyaların belirli aralıklarla temizletilmesi gerekir. Her evin en önemli eşyalarından birisi olan halı da hem kullanım sıklığı açısından hem de fazla kirlenme ihtimali açısından ön plandadır. Böyle bir durumu hesaba kattığınız da oluşacak etki de mutlaka temizlik ile bağdaşacaktır. Maltepe halı yıkama size hem kaliteli hem de hijyenin temizliği sunacak hizmet ağına sahip olup, beklentileri fazlası ile karşılayacak düzeydedir. En iyi yıkama teknikleri uygulanırken her bir aşama titizlikle takip edilmektedir. Aşamaların her biri farklı öneme sahip olurken hiçbir şekilde ayrıntıların gözden kaçmaması gerekir. İstenilen düzeyde halı temizliğine erişebilmek için detayları es geçmemek gerekmektedir.

Halı Nasıl Yıkanır?

Geleneksel halı yıkama tekniğini herkes bilmekte ve belki de hayatının bir döneminde annesinin halılarını yıkarken bu tekniği uygulamaktadır. Sizde kendi ellerinizle yıkadığınız halıları hatırladığınızda ne kadar yorucu olduğunu fark edebilirsiniz. Son derece yorucu olan elde halı yıkama işlemine son verirken makineler ile çok daha iyi sonuç elde etmek mümkündür. Elbette yorucu sürecin de ortadan kalkması söz konusu olacaktır. Maltepe halı yıkama son teknoloji ürünü olan makinelerle halılarınızı tertemiz yapacaktır. Buda size daha sağlıklı yaşam alanı oluşturma imkanını da sunmuş olmaktadır. Halıların teslim alınması ve sonrasında da ilk temizliğinin yapılması ile birlikte işlem başlayacaktır. Vakumlama yöntemi ile veya süpürme ile halıların ön temizliği yapılarak ıslatılır. Sonrasında da temizlik ürünleri kullanılarak da makineye konulur. Yıkama işlemi tamamen bittikten sonra da kurulamaya bırakılır. Kurulama da istenilen düzeyde gerçekleştirildikten sonra paketlenerek teslime hazır hale getirilmiş olur.

Halılar Hangi Sıklıkla Yıkanmalı?

Ev eşyaları arasında en fazla kullanılan halılar belirli aralıklarla mutlaka yıkanmalıdır. Kullanım sıklığına göre değişen süreler olduğu için de bu duruma göre hareket etmeniz önemlidir. Ortak kullanım alanına sahip halı varsa mutlaka ayda 1 kez yıkanmalıdır. Hızlı kirlenme ve sağlıksız ortam oluşturma ihtimalinden dolayı bu süreye dikkat etmek gerekir. Bunun yanı sıra evde evcil hayvan (kedi, köpek gibi) besleniyorsa 2 ayda 1 yıkatılmasında fayda vardır. Çekirdek aile denilen yapıda bir düzen var ise 3 ayda 1 kez yıkatılması daha doğru olacaktır. Normal kullanım halılarda ise 6 ayda 1 kez yıkama yapılması gerekir. Süreleri kullanıma göre değerlendirmek hijyenik bir ortamda yaşama adına oldukça önemlidir. Sürekli halılarınızı yıkatabileceğiniz düzende Maltepe halı yıkama size bir telefon kadar yakındır. Dilediğiniz anda iletişime geçerek halılarınızı yıkatabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren yapımız ile sizde içiniz rahat şekilde halılarınızı yıkatabilirsiniz.

Maltepe Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkamalarında en fazla merak edilen konu halının temiz yıkanıp yıkanmadığı ve fiyatlandırmasıdır. Sonuç itibari ile halı yıkamanın sürekli bir ihtiyaç olduğu düşünülürse yüksek meblağ ödemeyi kimse istemez. Bütçe dostu halı yıkama her ailenin tercih ettiği düzene sahiptir. Maltepe halı yıkama fiyatları M2 değerlendirmesine göre hesaplanmaktadır. Halılarınız piyasa değerlerine göre yıkanmakta olup, düşük bedellerle kaliteli hizmet sunulmaktadır. Aile bütçesini sarsmaması da en önemli artılarından bir tanesidir. Fiyatlandırmalar konusunda merak edilen en önemli husus halı sayısına göre fiyat belirlenip belirlenmediğidir. Bu hususta uygulamamız M2 üzerinden olduğu için kaç tane halınız olursa olsun karşınıza çıkacak bedel tamamen ölçüm üzerinedir. Tertemiz halılarınızı huzurlu evlerinizde uygun fiyatlarla sizde kullanabilirsiniz. Her ayrıntı düşünülerek yapılan işlemlerde sizde kaliteyi uygun fiyata almanın avantajını elde etmiş olursunuz.

Halı Modeli1 m² / TL
Makine Halısı Yıkama8
Akrilik Makine Halısı Yıkama10
Shaggy Halı Yıkama10
İpek Shaggy Halı Yıkama25
Makine Yün Halısı Yıkama12
Afgan Halısı Yıkama60
Antika Halı Yıkama80
Bünyan Halısı Yıkama35
El Dokuma Halı Yıkama40
El Dokuma Kilim Yıkama40
Hereke HalısıYıkama (İpek-Yün Karışımlı)70
İpek Halı Yıkama180
El Dokuma Kilim Yıkama25
İran Halısı Yıkama55
Isparta Makine Halısı Yıkama15
Isparta El Dokuma Halı Yıkama35
Milas Halısı Yıkama25
Nepal Halısı Yıkama25
Patchwork Yıkama35
Şirvan El Dokuma Halı Yıkama40
Step Halı Yıkama40
Uşak Halısı Yıkama30
Listede Olmayan Özel Halı YıkamaSorunuz
Tiyatro, Sinema, Gösteri Merkezi Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin
İşletme & Kurum Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin

Maltepe Halı Yıkama Firmaları

Temizlik konusu her dönem en önemli husus olmuştur. Temiz bir ev oluşturma noktasında öncelikle koltuk ve perde temizliği ön planda olurken halıların da temiz görünmesi çok önemlidir. Halılarınızın temiz görünüme sahip olması için de halı yıkama firmanızı doğru seçmelisiniz. Maltepe halı yıkama firmaları bölgesel bazda hizmet sunarken doğru etkiyi elde etmenin temeli kuruludur. Halılarınızı güvenle teslim edebileceğiniz firma arayışı sizi de zorlayabilir. Temiz, güvenli ve istenilen düzeyde halı temizliği için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Çok kısa sürede halılarınızı teslim aldıktan sonra aşamalı olarak temizlik işlemini tamamlamaktayız. Temizlik konusunda ekibimiz çok titiz çalışma sergilerken temizlik malzemelerinin de en kalitesini kullanmaktayız. Kalitesiz temizlik malzemesinin içeriği halının dokusuna zarar verdiği için de halıların ömrü kısalmaktadır. Basit gibi görünen bu ayrıntıya çok dikkat etmek sizin yararınıza olacaktır. Aksi halde merdiven altı halı yıkama ile sizin de canınız sıkılabilir.

Meta: Maltepe halı yıkama, Maltepe halı yıkama fiyatları, Maltepe halı yıkama firmaları

Anahtar Kelimeler: Sürekli halılarınızı yıkatabileceğiniz düzende Maltepe halı yıkama size bir telefon kadar yakındır.

Bir cevap yazın