İçeriğe geç

Küçükyalı Halı Yıkama

Küçükyalı, Maltepe ilçesine bağlı semt Marmara Deniz’ine kıyısı olan semt. Maltepe tesislerimizin servis bölgesinde yer almaktadır. Kapıdan kapıya ücretsiz servis hizmetimizden küçükyalı semtide kapsamakta ve halılarınızı küçükyalı halı yıkama tesisimizde hijyenik ve sağlıklı olarak temizletmeniz için servis talebinde bulunabilirsiniz.

Küçükyalı halı yıkama ve temizleme firması olarak konusunda uzman personellerimiz ile profesyonel ekipmanların yardımı ile hizmet vermekteyiz. Farklı halı cinslerine uygun yıkama yöntemlerimiz ile her cisnten halıyı sorunsuz olarak yıkayabilmekteyiz. Tam otomatik yıkama makinalarımız sayesinde güvenilir bir halı temizleme sunmaktayız.

Tam otomasyon kontrollü sistemlerimiz sayesinde el değmeden ön ve ana yıkama yapılan halılar derinlemesine bir temizlik ile ilk günkü kadar pırıl pırıl ve canlı renklere sahip olarak firmamızdan çıkışları yapılır. Halılar sıkma süreci öncesinde yoğun bir şampuanlı su ile fırçalama ve durulamaya tabii kalırlar.

küçükyalı

Son aşamada ise kirli suların halılardan tamamen atılması işlemi içinde sanayi tipi sıkma makinaları devreye girer, sıkma makinalarında halılardaki son kirli sularda iyice dışarı atılır ve halılar askıda kurutulmak üzere kapalı kurutma odalarımıza alınmaya hazır hale gelmiştir. Kurutma odalarımız özel olarak hazırlanmış kapalı kurutma odalarımızda kurutma yapılır.

Kurutma odalarımızda kurumayı hızlandırmak için ortamın ısısını yükseltmek üzere büyük boyutlu klimalar bulunmakta ve ortaya çıkacak nemli havayı tahliye etmek üzere nem alma ve hava tahliyesini yapan havalandırmalarda bulunmaktadır. Bu sayede halılarda hiçbir kötü koku barınamadan kurutma odasından dışarı tahliye edilir.

İstanbul anadolu yakası maltepe merkezimizin bölgesi içinde yer alan küçükyalı şubemizden bakım hizmetleri almak için firmamızdan servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Güvenilir ve sorunsuz bir temizleme için küçükyalı tesisimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın