İçeriğe geç

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy Halı Yıkama

Halılar bir evin en önemli eşyaları arasında yerini alırken o olmadığı zaman boşluğu anında hissedilir. Hem aksesuar olarak hem de kullanıma dair kolaylık olarak olmazsa olmazlardandır. Özellik ve kalite bakımından farklılık gösterse de temizlik konusunda uygulamalar çok önemlidir. Yıkamacıların da konumu ve profesyonel yıkama hizmeti sunuyor olmasına dikkat edilmelidir. Kadıköy halı yıkama sektörün önemli merkezlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Olumsuz hallerin hesaba katılarak her türlü etken rahat ve hızlı şekilde oluşturulmaktadır. Sistemsel çalışma düzeni ve halı yıkama tekniği ile alakalı uzman ekip iş başındadır. Halılarınızın başına hiçbir olumsuz hal gelmeden ter temiz şekilde teslim alabilirsiniz. Güvenle ve mis gibi kokusu ile sizi sizden alacaktır. Halılarınızı her yıkattığınızda farkı sizde görebilirsiniz. Evininizin güzelliği oluşturan halılarınızın temiz ve sağlıklı olması sizi de ziyadesi ile memnun edecektir. Evin güzelliğini de ortaya koyacak yapıya sahip olduğunu da hiçbir zaman unutmamalısınız.

Kadıköy Halı Yıkama Firmaları

Güven unsuruna bağlı işlerde sonuç genel itibari ile memnuniyet vericidir. Özellikle de bir eşyanın emaneti gibi bir durum söz konusu ise bu husus daha da önemli seviyeye gelmektedir. Halı yıkama ile alakalı güvenli firma seçimi zarar görmemeniz açısından oldukça önemlidir. Kadıköy halı yıkama firmaları arasında güven unsurunu ön planda tutan ve her zaman müşteri memnuniyetini düşünen yapımız söz konusudur. Halılarınızı bizlere emanet ettikten sonra hiçbir şekilde zarar gelmemesi için titiz çalışmalar sergilemekteyiz. Ekibimiz işinin ehli kişilerden oluşmakta olup, olumsuz olabilecek tüm etkenleri hesaba katarak hareket etmektedir. Bu sayede de sorunlar oluşmadan ortadan kaldırmak daha kolay olmaktadır. Halıların yıkanmasıyla alakalı güvenli firma seçimi her zaman size kazanç olarak geri dönüş sağlayacaktır. Halılarınızın yıpranmasına sebep olabilecek etkenlerden tutunda kullanılan malzemeye kadar tüm etkenler bu hususta önemini ortaya koymaktadır. Halılarınıza zarar gelmemesi için de ekibimiz pür dikkat işlemleri sürdürmektedir. Yapılan işlemlerin tamamı da denetlenerek ihmallerin önüne geçilmektedir.

Kadıköy Halı Yıkama Fiyatları

Evinizde halılarınız kirlendiyse hiç dert etmenize gerek yok. Kadıköy halı yıkama hızlı ve güvenilir hizmeti ile size bir telefon kadar yakın. Hem uygun fiyatlandırma hem fiyatına göre en iyi hizmeti almanız mümkündür. M2 üzerinden yapılan hesaplamalara göre ne kadar ücret ödeyeceğiniz de ortaya çıkacaktır. Kadıköy halı yıkama fiyatları bütçe dostu olurken ev ekonominizi de olumsuz yönde etkilemeyecek orandadır. Fiyatın uygun olması ve kaliteli hizmet alabiliyor olmanız da birçok açıdan size artı yönde etki sunacaktır. Halı yıkamasında kullanılan cihazların periyodik bakımları çok önemlidir. Gerekli bakımların yapılmaması durumunda yıkama esnasında halıda ezilmelere ve dokusunda yıpranmalara sebep olacak faktörler ortaya çıkabilir. Kullanmış olduğumuz makineler birinci sınıf olup, kullanım öncesi gerekli kontroller yapılmaktadır. Makineden kaynaklı halı yıpranmalarının önüne geçilmesi adına detaylı kontroller gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kullanılan deterjan içeriği halı dokusuna dost olup, zararlı kimyasallar içermemektedir. Bu sayede de halınız tahmini ömür süresine göre daha uzun yıllar kullanılabilir olmaktadır.

Halı Modeli1 m² / TL
Makine Halısı Yıkama8
Akrilik Makine Halısı Yıkama10
Shaggy Halı Yıkama10
İpek Shaggy Halı Yıkama25
Makine Yün Halısı Yıkama12
Afgan Halısı Yıkama60
Antika Halı Yıkama80
Bünyan Halısı Yıkama35
El Dokuma Halı Yıkama40
El Dokuma Kilim Yıkama40
Hereke HalısıYıkama (İpek-Yün Karışımlı)70
İpek Halı Yıkama180
El Dokuma Kilim Yıkama25
İran Halısı Yıkama55
Isparta Makine Halısı Yıkama15
Isparta El Dokuma Halı Yıkama35
Milas Halısı Yıkama25
Nepal Halısı Yıkama25
Patchwork Yıkama35
Şirvan El Dokuma Halı Yıkama40
Step Halı Yıkama40
Uşak Halısı Yıkama30
Listede Olmayan Özel Halı YıkamaSorunuz
Tiyatro, Sinema, Gösteri Merkezi Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin
İşletme & Kurum Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin

Halı Yıkamanın Önemi

Hem çocukların hem de yetişkinlerin en fazla temas ettiği eşyalardan bir tanesi kuşku yok ki halılardır. Üzerinden oynayan çocuklar veya yerde oturduğunuz zamanlar söz konusu olabilmektedir. Bu sürelerde halınızın temiz olmaması ve içerisinde bakteri içeriyor olması sağlıksız kullanıma sebep olacaktır. Bu yüzden de belirli aralıklar ile kontrolü gerçekleştirip halılarınızı yıkatmalısınız. Kadıköy halı yıkama sağlıklı ve bir o kadar da güvenli şekilde işlemleri sürdürmektedir. Temizlik işleminden sonra da halıların kurallara uygun şekilde paketlemesi tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Elbette halının kurutulması konusunda da titizlikle çalışma sergileyerek tamamen kurumuş halılarınızı kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Halılarınızı teslim aldıktan sonra istediğiniz zaman paketinden çıkartarak evinize serebilirsiniz.

Halı Yıkama Aşamaları

Halılarınızın temizliği konusunda ekibimiz kurallara uygun şekilde aşamalı şekilde işlemleri sürdürmektedir. Halılarınızın teslim alınması ile başlayan süreçte öncelikle halıların ölçümü gerçekleştirilmektedir. Halının genel irdelemesi yapıldıktan sonra da kaliteli makinelerimizde ön süpürme işlemi yapılmaktadır. Süpürme ve vakumlama işleminden sonra da halının ıslatılması söz konusudur. Islatılma işlemi gerçekleştirildikten sonra da yıkama işlemine geçilmektedir. Yıkama işleminde kullanılan temizlik malzemeleri sağlıklı olurken halıya da zarar vermemektedir. Yıkama işleminin tamamlanması ile birlikte de genel bir kontrol yapılarak kurutulma işlemine geçilmektedir. Halıda yıkama esnasında hata oluşması gibi durumlar söz konusu olursa da tekrardan yıkama işlemi de yapılmaktadır. Yıkama sonrasında kurulama aşamasına geçilirken burada da en önemli unsur doğru şekilde kurulama işleminin yapılmasıdır. Kurulama hatası halının paketlenmesi sonrasında ciddi sorunlara sebebiyet verebilir. Bu yüzden de titizlikle kurulama işlemi gerçekleştirildikten sonra da paketleme yapılarak teslime hazır hale getirilir.

Meta: Evinizde halılarınız kirlendiyse hiç dert etmenize gerek yok. Kadıköy halı yıkama hızlı ve güvenilir hizmeti ile size bir telefon kadar yakın.

Anahtar Kelimeler: Kadıköy halı yıkama, Kadıköy halı yıkama firmaları, Kadıköy halı yıkama fiyatları

Bir cevap yazın