İçeriğe geç

Fındıklı Halı Yıkama

Fındıklı Halı Yıkama

Fındıklı halı yıkama ilkel yöntemler ile hareket etmekten her zaman uzak durmaktadır. Kalite anlayışı ile işlemleri yerine getirmektedir. Sizler hiç zahmete girmeden halılarınızı evinizden teslim ederek yine evinizde teslim alacaksınız. Böylelikle zahmet çekmeden halı yıkama yerine gelmiş olacaktır. Pozitif açıdan anlayış ile personelimiz çalışmaktadır. Bundan dolayı da aramızda negatif bir elektrik oluşmayacaktır. Profesyonel eller ile işlemlerden halılar geçirilmeye başlanır. Asla sıkıntıya düşmeyeceğiniz ise garanti altındadır. Zaten Fındıklı halı yıkama firması olarak garantili bir şekilde çalışma anlayışına sahibiz. Hijyenik bir ortamda çalışma sağlamaktayız. Daima da en son teknolojik sistemleri kullanmadan hareket etmiyoruz. Çalışmalarımızda kullanılacak suyun kalitesine dahi dikkat edebilen bir firmayız. Çünkü temas edecek suyun dahi halılara derinlemesine bir temizlik yapılmasının önüne geçeceğinin farkındayız. Daima kaliteli şampuanlar ile yıkamadan geçirmekteyiz.

İlkel Yöntemleri Kullanmayan Fındıklı Halı Yıkama

Sürekli artış gören müşteri sayımıza ise ayak uydurmakta asla zorlanmıyoruz. Halılar kendi arasında da türlere ayrılmış olan evlerimizdeki en önemli araçlarımızdır. Fındıklı halı yıkama olarak halı türlerine göre ayrıştırılmadan işlemlere tabi tutulması söz konusu değildir. Çünkü yüzeyi yünlü bir halının yanlış bir şampuan ya da su ile yıkanması halinde özelliğini kaybedeceğini bilmekteyiz. İşte bu kadar işine önem veren sadık bir kuruluş olduğumuzu bildirmek isteriz. Her zaman kaliteyi gözeten durumdaysanız bu şehrin içerisinde çok fazla uzaklara gitmeden telefon numaramızı tuşlamaya başlamalısınız. Sizinle yakından ilgilenerek gerekli koşulları tek tek anlatmaktan çekinmeyeceğiz. İşimizi gelişi güzel yaptığımızla ilgili bir müşterimiz asla karşılaşmamıştır.

Fındıklı Halı Yıkama

Fındıklı Halı Yıkama

Fındıklı Halı Yıkama Fiyatları

Fındıklı halı yıkama fiyatları ucuzluğunu sizlere yansıtmaya devam ediyoruz. Son teknoloji gereçlerini kullandığımızı keşfetmeniz içinde tesislerimize gelebilirsiniz. Her bir çalışma alanımızı sizlerin gözleri önüne sermekten kaçınmıyoruz. Böylelikle teslim edeceğiniz halıların ne kadar huzur verici bir firma ellerinde olduğunu görmüş olursunuz. Yılların verdiği tecrübe ile çalışmalarımızı yaptığımız içinde bir kusur ile karşılaşmak söz konusu olmuyor. Garantili şekilde yapılan yıkama işlerinde çalışan personellerimizde bilinçli hareket etmektedir. Her birisini ayrı bir şekilde eğitime tabi tutmaktayız. Fındıklı halı yıkama fiyatları araştırırken sağlığınızı daima düşünmelisiniz. Ucuz halı yıkatma girişiminde bulunarak altından kalkamayacağınız sağlık problemleri ile kendinizi yüz yüze getirmemelisiniz. Çünkü halılar ev içerisinde en fazla temas edilen eşyalarımızdır. Özellikle evlerimizin neşe kaynağı olan çocuklarımız halı üzerinde sürekli çeşitli oyunlar ile vakit geçirmektedir. Bu durumda elleri ve yüzü gibi vücudundaki önemli aksamlar halıya temas edecektir. Sağlık açısından gerekli koşulu sağlamayan bir halının çocuğunuz açısından ne kadar riskli olduğunu görebileceksiniz.

Halı Modeli1 m² / TL
Makine Halısı Yıkama8
Akrilik Makine Halısı Yıkama10
Shaggy Halı Yıkama10
İpek Shaggy Halı Yıkama25
Makine Yün Halısı Yıkama12
Afgan Halısı Yıkama60
Antika Halı Yıkama80
Bünyan Halısı Yıkama35
El Dokuma Halı Yıkama40
El Dokuma Kilim Yıkama40
Hereke HalısıYıkama (İpek-Yün Karışımlı)70
İpek Halı Yıkama180
El Dokuma Kilim Yıkama25
İran Halısı Yıkama55
Isparta Makine Halısı Yıkama15
Isparta El Dokuma Halı Yıkama35
Milas Halısı Yıkama25
Nepal Halısı Yıkama25
Patchwork Yıkama35
Şirvan El Dokuma Halı Yıkama40
Step Halı Yıkama40
Uşak Halısı Yıkama30
Listede Olmayan Özel Halı YıkamaSorunuz
Tiyatro, Sinema, Gösteri Merkezi Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin
İşletme & Kurum Yerinde Halı YıkamaTeklif İsteyin
 Fındıklı halı yıkama fiyatları için bizlerden teklif almaktan asla endişe duymayınız. Evinize gelecek olan personelimiz tek tek halıların ölçülerini aldıktan sonra size bir yıkama ücreti teklifi sunabilecektir. Böylelikle sizlerde uygun olduğunu düşünmeniz halinde yıkamaya sunabilirsiniz. Her zaman müşteri direktifleri ile çalışma yerine getiren kuruluş olduğumuzu çok rahat söyleyebiliriz. Kendi kalitemizin üzerine her gün bir artı daha koyarak ilerleme gayretindeyiz. Rekabetçi bir piyasa içerisinde çalışmış olsak da birçok firma gölgemizde kaldığınız rahatlıkla söyleyebiliriz.

Fındıklı Halı Yıkama Firmaları

Bir iş yerine getirilirken sözüne sadık kalmak son derece önemlidir. Fındıklı halı yıkama firmaları içerisinde sözüne sadık kalmanın müşterilerimize verdiğimiz mutluluk ile bugünlere kadar geldik. Çünkü beklenen iş zamanında yapılmadığı anlarda ne kadar mutsuzluk oluşturacağının bilincine sahibiz. Her açıdan memnun kalmanızdan dolayı en yakın çevrenize bile bizimle çalışma tavsiyesinde bulunacaksınız. Zaten evinize gelecek olan misafirleriniz temizlikte üst düzeyde olan halılarınızdan ferah kokuları aldığında kiminle çalışma içerisinde olduğunuzu soracaktır. Kendi yöntemleriniz ile bu kadar ferahlık etkisi gösterecek halı temizliği yapmanız mümkün değildir. Fındıklı halı yıkama firmaları araştırması içerisindeyseniz, bir tık ötede olduğumuzu belirtmek isteriz. Halı kirleri hangi koşullarda olursa olsun temizlik yapmakta zorlanmıyoruz. Halı üzerine çay dökülmesi sonrasında bir bez ile silmiş olsanız dahi bu temizlediğiniz anlamına gelmemektedir. Çünkü bu lekeler halı dibine doğru işleyeceği için sadece halı yüzeyini silmiş olursunuz. Böylelikle o istenen temizlik yerine gelmeyeceği içinde halı dibine nüfus edecek olan bakteriler zamanla kötü kokuların oluşmasına neden olacaktır. İşte bundan dolayı Fındıklı halı yıkama firmaları önemi bir kez daha öne çıkmaktadır. Her türlü şekilde şikayetlerinizi dinleyerek buna uygun bir çalışma prensibi içinde olduğumuz için cevap vermekte zorlanmıyoruz. Zaten adresinize gelecek olan personelimiz konu ile ilgili ne kadar çok bilinçli olduğunu konuşmaları ile göstermiş olur. Daima kaliteli bir anlayışı yansıtmak açısından kendimizi geliştirmeye özen gösteren firma olduk.

Bir cevap yazın