İçeriğe geç

Beylerbeyi Halı Yıkama

Beylerbeyi halı yıkama, İstanbul anadolu yakası nezih semtlerinden, üsküdar ilçesine bağlı semt, beylerbeyi halı yıkama hizmeti, istanbul anadolu yakası üsküdar ve kadıköy hizmet merkezlerimizden mobil servis araçlarımızın hizmet kapsamı içinde yer almaktadır, bu sayede ücretsiz olarak servis ile temizleme hizmeti verebilmekteyiz.

Profesyonel ekipmanlarımız sayesinde titiz bir çalışmanında vermiş olduğu başarı ile sorunsuz bir temizleme hizmeti vermekteyiz. Kapınızdan aldığımız halıları en kısa sürede temizlik ve kurutma işlemlerinide hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz ve sizleri bu işlemler için hiç bir zahmete de sokmuyoruz.

Temizleme ve kurutma gibi işlemleri yanı sıra firmamızın hizmetlerden bazıları; halılardaki toz alma işlemi, bu işlemin yapılması dip noktalardaki kir ve tozları yıkama öncesi halılardan tamamen arındırdığı için fırçalama ve şampuanlama sırasında daha çok köpük ve daha fazla temizlik elde edilmesi sağlanmış olur.

Halı Yıkama Beylerbeyi

Halıları sıkma işlemide fırçalama ve durulama işlemlerininde bitmesi ile yapılan bir işlem olmakla birlikte kurutma öncesi yapılması gereken işlemdir, bu makinede durulama sırasında halılardan dışarı atılamayan kirli sularında tamamen halılardan arındırılması demektir. En ideal temizlik için Bu işlemlerin eksiksiz olarak yerine getirilmiş olması gerekmektedir.

elittemizlik.info konusunda uzman personelleri ile hizmet vermektedir, bunların dışında artı olarak da ekipmanlarımızda son teknolojiye sahip temizleme yardımcı ekipmanlarıdır. Otomasyon kontrollü tam otomatik yıkama makinalarında el değmeden fırçalama ve durulama işlemleri yapılır.

Beylerbeyi halı yıkama firması olarak aynı zamanda bölgede yer alan diğer semt ve mahallelere yıkama ve temizleme bakım hizmeti sunmaktayız. Bizleri arayıp daha detaylı bilgilendirmeyi firmamızın çağrı merkezinden alabilmeniz mümkün olacaktır. İstanbul halı bakım ve temizleme bakım merkezi.

Bir cevap yazın