İçeriğe geç

Altunizade Halı Yıkama

Altunizade Halı Yıkama Üsküdar ilçesine bağlı anadolu yakası semti, temizleme merkezi kadıköy tesislerimizle bölgeye ücretsiz servis imkanı ile temizlik hizmeti ve servis hizmeti vermekteyiz. Bir telefon etmenizle başlayan süreç oldukça hızlı bir şekilde gelişir ve sonuca kavuşur.

Mobil olarak Altunizade Halı Yıkama sahada aktif olarak sipariş kabulu yapan servis personellerimiz gün içinde kapınıza kadar gelir halılarınızı barkodlama yaparak teslim alır ve sizlere müşteri numaranızı teslim ederler. Gün boyu toplanan halılar gün sonunda tesislerimize gelir.

İlk aşama olarak halıların cinslerine göre ayrılması ile başlanır ve daha sonra halılar toz alma makinalarından iyice tozları alınıp yıkama makinasında ki işlem için hazır hale gelir. Tam otomatik temizleme makinalarımızda iki aşamada yıkanan halılar ön temizleme ve ana temizlik aşaması gibi süreçlerden geçerek tamamen temizlenmiş olarak makinadan çıkarlar.

Halı Yıkama Altunizade

Temizlik işlemi tamamlanmış halıların bundan sonraki aşaması ise sıkma makinalarında iyice sıkılmalarını sağlamaktır, Boru tipi sıkma makinalarında kirli suları tamamen atılana kadar sıkılma işlemine tabii tutulur ve askıda kurutulmak için kapalı kurutma odalarında kurutulmaya bırakılır.

Bu işlemlerin hepsi yaklaşık olarak 6-8 saat içinde tamamlanır ve halılar ter temiz ve kup kuru olarak paketlenme işlemine hazır hale gelmiş olur. Son aşamada kalite kontrol işlemi yapılır ve paketleme yapılan halılar dağıtıma hazır halde servis personellerimize teslim edilir.

Altunizade halı yıkama merkezi olarak mobil servis personellerimiz halılarınızı oldukça hızlı bir şekilde tekrar dağıtıma başlar ve teslimatlarınızı yapmayı tamamlamış olurlar. İstanbul anadolu yakası temizleme merkezi altunizade hizmet tesislerimizle hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın